Ana Sayfa  |   İş İlanları  |   Kim Kimdir  |   İletişim  |   Sık Kullanılanlara Ekle  |   Ana Sayfam Yap
02.06.2015 Son Dakika :  02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ   02.06.2015 : HUZUR İSTİYORUZ KAVGA İSTEMİYORUZ Bünyamin Sürmeli'den hurriyet.com.tr'ye değerlendirme: Etkili kar geliyor

Türkiye dün akşam Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir yağışlı havanın etkisine girdi. Meteoroloji uzmanı Bünyamin Sürmeli, hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada yarından itibaren yeni bir kar yağışının geldiğini ve Marmara'da etkili olacağını açıkladı.
Sürmeli sözlerini şöyle sürdürdü: 

Yarından itibaren yeni bir kar yağışı etkili olacak. Geçen haftaki kadar etkili olamayacak ancak İstanbul'u zorlayacak bir yağış olacak. Marmara'da etkisini sürdürecek. Kar yağışı cuma günü etkisini kaybederken hafta sonu ise yağışlı hava etkili olacak.
ŞUBAT'IN İKİNCİ YARISI DA KAR VAR  

Şubat ayının ikinci döneminde de yeni bir kar yağışı olacak.

TÜRKİYE YENİ YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİ ALTINDA

Türkiye dün akşam Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir yağışlı havanın etkisine girdi. Güney Ege kıyıları ile Akdeniz’de bugün ile yarın kuvvetli sağanak yağış ve fırtına bekleniyor. Yağış ve fırtına nedeniyle 3 ilde okullar tatil edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda, bu gece ve yarın Güney Ege kıyıları (İzmir, Aydın ve Muğla), yarın Batı Akdeniz (Antalya, Isparta, Burdur) ile öğleden sonra ve akşam saatlerinde Orta ve Doğu Akdeniz’de (Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş) kuvvetli sağanak yağış, Güney Ege’de bu akşam güney ve güneydoğu, yarın Güney Ege ve Batı Akdeniz’de güneybatı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına beklendiği belirtildi. Uyarıda ayrıca yaşanabilecek ani sel, su baskını, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi gibi olumsuz şartlara karşı vatandaşların tedbirli olması gerektiği kaydedildi.

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA'YI DEV DALGALAR VURDU

ANKARA'DA KAR, İSTANBUL'DA YAĞMUR     

Ankara’da bugün, yarın ve perşembe günü aralıklarla hafif kar yağışı bekleniyor. İstanbul’da bugün yağış sağanak şeklinde.. Saat 01.00 sıralarında başlayan yağış, İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası'nda da görüldü. Kentte yarın karla karışık yağmur ve kar, perşembe ve cuma günleri aralıklarla kar yağışı geçişleri bekleniyor. İzmir’de de kuvvetli sağanak yağış beklentisi var. Ağrı önceki gece sıfırın altında 35 dereceyle Türkiye’nin en soğuk kenti oldu. 

ŞİDDETLİ FIRTINA MARMARİS, BODRUM VE DATÇA'YI FENA VURDU
ANTALYA'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Antalya'da şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle Büyükşehir Belediyesi sınırlarındaki ilköğretim okulu ve liselerde eğitime ara verildi.

ANTALYA'DA DEV DALGALAR OLUŞTU

Kentte yaşamı olumsuz etkileyen sağanak yağış nedeniyle Konyaaltı Sahil Yolu’na parelel karayolu ulaşıma kapandı. Su baskını nedeniyle çok sayıda araç altgeçitte mahsur kaldı. Konyaaltı’dndaki Boğaçayı’nda taşkın meydana geldi. Belediye ekipleri kurtarma çalışmalarına devam ediyor.

OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ DİĞER İLLER

Isparta kent merkezi ve Gönen İlçesi
Afyonkarahisar il merkezi
Tunceli il merkezinde ve Mazgirt İlçesi'nde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 3 gün tatil edildi.
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde de ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün ara verildi.
Konya'nın Bozkır ilçesinde 1,5 gün,
Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde ise yarım gün eğitime ara verildi.

EDİRNE'DE MERİÇ NEHRİ'NDE TAŞKIN RİSKİ SÜRÜYOR 
Edirne'de Meriç Nehri'ndeki su seviyesi yükselmeye devam ediyor. Nehir kenarında bulunan Tugay Komutanlığı'na ait askeri tesisler ile Polis Aile Çay Bahçesi sular altında kaldı. Tunca Nehri yatağından çıkarak sular köprünün giriş bölümünün üzerinden akmaya başladı.


BULGARİSTAN'DAN ÖNEMLİ UYARI

 

EDİRNE'DEKİ TAŞKININ HAVADAN GÖRÜNTÜLERİ

 

SİVAS-MALATYA KARAYOLU ULAŞIMA KAPANDI 

 

Sivas ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı ve tipi, ulaşımda aksamalara yol açıyor. Sivas-Malatya karayolu, olumsuz hava koşulları nedeniyle sabah saatlerinde “tedbir” amacıyla ulaşıma kapatıldı.

Görüş mesafesinin iyice düştüğü Yağdonduran mevkisine Kangal ve Ulaş'tan araç bırakılmıyor. Karayolları ekipleri de bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

BODRUM'U BÖYLE VURDU


ŞİDDETLİ FIRTINA BODRUM'U BU HALE GETİRDİ


TÜRKİYE GENELİ YAĞIŞLI OLACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde görülecek yağışların, Akdeniz Bölgesi genelinde ve Güney Ege kıyıları (İzmir, Aydın ve Muğla) ile Afyonkarahisar ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kuvvetli olmak üzere, iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı görülecek.

Hava sıcaklığı, ülke genelinde 3 ila 5 derece azalacak.

Rüzgar genellikle güney ve güneydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Batı Akdeniz ve Güney Ege'de güney ve güneybatılı (Lodos) yünlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/s), Marmara'da kuzey ve kuzeydoğulu (Poyraz) yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ

Yağışların Akdeniz bölge geneli ve Güney Ege kıyıları (İzmir, Aydın ve Muğla) ile Afyonkarahisar ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

KUVVETLİ RÜZGAR

Rüzgarın Batı Akdeniz ve Güney Ege'de güney ve güneybatılı yünlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/s), Marmara'da kuzey ve kuzeydoğulu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

BUZLANMA VE DON UYARISI

İç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

ÇIĞ UYARISI

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.


BAZI İLLERDE HAVA DURUMU


Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:

İSTANBUL: Çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Rüzgarın il genelinde kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. (8)

ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinde il genelinde etkisini arttırması bekleniyor. (3)

İZMİR: Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerine kadar kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; güney ve güneybatılı (Lodos) yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/s) şeklinde esmesi bekleniyor. (12)

ADANA: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinde il genelinde kuvvetli olması bekleniyor. (15)

ANTALYA: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların akşam saatlerine kadar il genelinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın güney ve güneybatılı (Lodos) yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/s) şeklinde esmesi bekleniyor. (14)

SAMSUN: Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu (9)

ERZURUM: Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı kar yağışlı (-12)

VAN: Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı kar yağışlı (0)

DİYARBAKIR: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu (5)


BÖLGELERDE HAVA DURUMU


Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:

MARMARA: Çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçecek. Yağışların Bilecik, Edirne ve Kırklareli çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar, diğer yerlerde yağmur ve sağanak yağmur şeklinde olması bekleniyor. Rüzgar bölge genelinde kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) olarak esecek.

EGE: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, İç Ege'nin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların sabah saatlerinde Afyonkarahisar, akşam saatlerine kadar İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar Güney Ege'de güney ve güneybatılı (Lodos) yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/saat) şeklinde esecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde buzlanma ve don olayı görülecek.

AKDENİZ: Çok bulutlu, bölge genelinin kuvvetli olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Batı Akdeniz'de güney ve güneybatılı (Lodos) yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-70 km/s) şeklinde esmesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Çok bulutlu, bölge genelinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı görülecek.

BATI KARADENİZ: Çok bulutlu, kıyı kesimlerinin yağmur, iç kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kıyı kesimlerinin yağmur, iç kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı görülecek. Bölgede eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı, zamanla çok bulutlu, sabah saatlerinde batısı ve Muş Bitlis, Şırnak ile zamanla bölge genelinin kar yağışlı geçecek. Kuzey kesimlerinde kuvvetli olmak üzere, bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Eğiminin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Çok bulutlu, bölge genelinin yağmurlu, Diyarbakır çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerinde Adıyaman çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeyinde yer yer buzlanma ve don olayı görülecek.

 
      Bu içeriği paylaşSitemizdeki haberlere yorum yapabilmeniz için üyemiz olmanız gerekmektedir.

Üyemiz değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.


Etler Bir Tıkla Kapıda
Aşçıhaber'YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Bu Mutfağın Şefi Sizsiniz!
Kaanlar Gıda Grubu, 1978 yılında Kollektif Şirket olarak İstanbul/Unkapanı'nda kurulmuştur.
OMNİTERZİ TERZİ İŞ GİYSİLERİ SAN TİC LTD ŞTİ. 'NİN RESMİ SANAL MAĞAZASIDIR.
8 BİN 700 YENİ YATAK GELİYOR
Kırmızı ruj tartışmasına THY'den açıklama geldi
İşte Galataport ihalesine katılması kesinleşen şirketlerin isimleri


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
 • KOMİ   
 • GÜVENLİK ELEMANI  silahlı güvenlik kimlik kartımla iş arıyorum. 
 • RESEPSİYON ŞEFİ  1998 yılından itibaren turizm sektöründe önbüroda receptionist ve night auditör olarak çalıştım.almanca iyi ingilizce orta ve rusca başlangıc seviyesinde biliyorum ayrıca rmos ,sentez,electr
 • RESTAURANT ŞEFİ  1968 doğumluyum yaklaşık olarak 30 senelik iş tecrübemle daimi bir iş arıyorum, genel branşım trizm otel, alakart restaurant tecrübem oldukça iyidir,bunun yanısıra balık ve steak,dende iyi a
 • PİZZACI  pizza ustasıyım 
 • BAR CAPTAIN  Turizm sektorunde toplam 12 yili askin bir gecmisim var. Ve en son olarak yurt disinda kuveyt ve dubaide gorev yaptim. 
 • TEMİZLİK GÖREVLİSİ  meydan alanında deneyimim vardır 
 • LOJMAN SORUMLUSU  manavgat çevrs de lojman görevlisi olarak iş arıyorum.lojmanda 24 saat kalırım.e sınıfı ehliyetim.aracım vardır.sorumlulumu bilirim. 
 • ALAKART ŞEFİ  sıcak soğuk alakart italyan türk mutfağı ızgara 19 yıllık ustayım 10 sene yurt dışında italyan restaurantlarında çalıştım. 
 • KURU TEMİZLEME ELEMANI  10 yıllık turizim otel çamaşırhane genelinde tecrübem iş kur. m.e.b.onaylı mesleki sertifikam var. şimdiden teşekkürler. 
 • BELLBOY  turiz otelcilik lisesi mezunuyum.servis ve bar alanında tecrübem war.ama bu sezon bellboyluk yapmak istiyorum. ingilizce vardır.istenildiğinde şahsen görüşebilirim.Saygılarımla 
 • REHBER  İyi derecede Flemekçe (Hollandaca) orta seviyede Almanca konuşabiliyorum. 
 • RESTAURANT ŞEFİ  konumumda yılların deneyımı ve tecrübersine sahibim.istenılen anda detaylı cv sunarım.saygılarımla. 
 • GÜVENLİK ELEMANI  5 yılı geckın iş deneyımım var 
 • DÖMİ ŞEF  şuan antalya merkezde otelde ekmek şefi olarak çalışıyorum pastaneye dömi şef olarak iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 
 • ŞOFÖR  src 2 ve 4 +pisko teknik e sinifi belgem mevcuttur is deneyimim iyidir vede titizdir bu sektorde referanslarimda mevcuttur 
 • MUTFAK ŞEFİ  1961yılı doğmlym*1977den buyana ektörün içimdym*2005yılında emekliym. 
 • EKMEKCI ŞEFİ  asistan 
 • KAHVALTI ŞEFİ  15 YILLIK İŞ TECRÜBEM BULUNMAKTADIR.NOT:CV İSTENDİĞİN DE GÖNDERİLECEKTİR. 
 • GÜVENLİK ELEMANI  24/08 vardiyası çalışabileceğim antalya merkez deneyimim var 
 • KOMİ  ANTALYA MANAVGAT VE CİVARINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 
 • KAT GÖREVLİSİ (MAID)  ANTALYA SERİK MANVGAT VE CEVRESİNDE PRESTİJLİ BİR OTELDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ... 
 • ŞOFÖR  B sınıfı ehlıyetım bulunmakta,ayrıca yıllardır toptancılık yaptıgım ıcın kamyon ve mınıbüs kullandım antalya ve cevresı yollarına hakimim her türlü turizm ve otelcilik servislerini kullanabı
Dünyanın En iyi Restaurantları

SAFFET EMRE TONGUÇ

16.02.2014 05:07:20

Dünyanın En iyi Restaurantları


Yılardır dünyanın en iyi restoranlarını belirleyen ve bu konuda en önemli otoritelerden biri sayılan Zagat'ın Avrupa'nın 27 büyük şehrindeki bin 372 restoranını anlatan 2006 sayısı çıktı. B


Elinizin Hamuru 'MAKARNA

MURAT BOZOK

25.01.2014 16:46:50

KIRMIZI MEYVELER

NACİYE KUTLU

24.12.2013 04:33:52

2014 Doğal Olarak Yöresel

AHMET ÖRS

09.12.2013 03:41:02

Uygarlığın Beşiği Anadolu Toprakları

FATİH ŞAŞMAZ

01.12.2013 15:25:54

Hiç Birşey Eskisi Kadar Olmayacak

MUZAFFER YILMAZ

24.11.2013 15:03:08

Aşçıhaber Takipçilerimiz ve Aşçılık Sektörünün Değerli Mensupları. İLAN HABER Yeni ehliyet alacaklara ASBİS kolaylığı YENİ EHLİYETLER ADRESE TESLİM EDİLECEK. Yeni Ehliyetlerin Verileceği Tarih Açıklandı İstanbul'da Bu Akşama Dikkat!


Etler Bir Tıkla Kapıda Aşçıhaber'YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN Bu Mutfağın Şefi Sizsiniz! Kaanlar Gıda Grubu, 1978 yılında Kollektif Şirket olarak İstanbul/Unkapanı'nda kurulmuştur. OMNİTERZİ TERZİ İŞ GİYSİLERİ SAN TİC LTD ŞTİ. 'NİN RESMİ SANAL MAĞAZASIDIR. 8 BİN 700 YENİ YATAK GELİYOR
MİCROSOFT'tan SAHTE e-mail UYARISI
Bilgisayar korsanları, ele geçirdikleri MSN adreslerinin Windows Live Messenger listelerinde kayıtlı olan isimler ile irtibata geçerek listelerinde sizi engelleyenleri göstereceği iddia edilen adresler gönderiyorlar. ...

ANA SAYFA| HABER ARŞİVİ| İŞ İLANLARI| AŞÇILARIMIZ| FORUM| İLETİŞİM

©2008-2010 ascihaber.com - Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Herhangi bir konuda bize ulaşmak için lütfen [email protected] adresini kullanınız.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri