Ana Sayfa  |   İş İlanları  |   Kim Kimdir  |   İletişim  |   Sık Kullanılanlara Ekle  |   Ana Sayfam Yap
29.05.2017 Son Dakika :  29.05.2017 : ALAÇATI OT FESTİVALİ 10 NİSAN 2014 de BAŞLAYACAK   29.05.2017 : NE OLURSA OLSUN BU YAPILMAZ' Bu Aşçı ( mı )!!   29.05.2017 : 2014'un Michelin Yıldızları   29.05.2017 : KIBRIS Jasmine Court Otel KAPATILDI PERSONEL PARASIZ KALDI.   29.05.2017 : Kırmızı Et Sağlıklı mı?   29.05.2017 : Şefler Kastamonu’nun Yöresel Yemekleri ile Buluştu   29.05.2017 : Japonya’da Radikal Kararlar Önce Lokantalarımız Değişecek   29.05.2017 : Ahmet Özdemir'ILGILI CEVAP HERKES YEDİĞİNDEN İKRAM EDER ! Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde "Bolu Tanıtım Günleri" düzenleniyor.Bolu Valiliği ile Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi işbirliğiyle düzenlenen etkinlik kapsamında Bolu ve ilçe belediyelerince açılan stantlarda ilin tanıtımı yapılıyor. Bolu'da faaliyet gösteren firmaların açtığı stantlarda ziyaretçilere çeşitli ikramlar yapılıyor. Halk oyunu ekipleri de etkinlikte Bolu yöresi oyunları sergiledi.

Tanıtım günleri hakkında basın mensuplarına bilgi veren Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Özer Özcan, "Etkinlikte Bolu'dan katılanlar ve Ankaralılar Bolu'yu daha iyi tanıma fırsatı buldular. Aşırı sıcağa rağmen binlerce kişinin katılımı ve sponsor firmaların desteği ve dolu dolu program izleyenleri mest etti" dedi.

"Bolu yurt ve kardeşlik sevgisidir" diyen Özcan, "Bolulular tüm dünyaya ve ülkemize kendilerini kanıtlamışlardır. Aşçıların tanıtımı, kamp alanları, göllerimiz, doğamız ve oksijenimizle insanları buralara çekebilsek, inanılmazları gerçekleştirebiliriz" şeklinde konuştu.

Bolu Valisi İbrahim Özçimen ise Bolu'yu sevmemenin mümkün olmadığını belirterek, "Bolu'da 130 göl var. Bolu'nun yüzde 63'ü ormanla kaplı. Bolu'nun dış tanıtıma ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

Etkinliğin açılışına Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Ak Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin, Keçiören Belediye Başkanı Mustara Ak, Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Özer Özcan, kaymakamlar, belediye başkanları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlik, 4 gün sürecek.
      Bu içeriği paylaşSitemizdeki haberlere yorum yapabilmeniz için üyemiz olmanız gerekmektedir.

Üyemiz değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.


ALAÇATI OT FESTİVALİ 10 NİSAN 2014 de BAŞLAYACAK
NE OLURSA OLSUN BU YAPILMAZ' Bu Aşçı ( mı )!!
2014'un Michelin Yıldızları
KIBRIS Jasmine Court Otel KAPATILDI PERSONEL PARASIZ KALDI.
Kırmızı Et Sağlıklı mı?
Şefler Kastamonu’nun Yöresel Yemekleri ile Buluştu
Japonya’da Radikal Kararlar Önce Lokantalarımız Değişecek
Ahmet Özdemir'ILGILI CEVAP HERKES YEDİĞİNDEN İKRAM EDER !


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum