Ana Sayfa  |   İş İlanları  |   Kim Kimdir  |   İletişim  |   Sık Kullanılanlara Ekle  |   Ana Sayfam Yap
29.05.2017 Son Dakika :  29.05.2017 : ALAÇATI OT FESTİVALİ 10 NİSAN 2014 de BAŞLAYACAK   29.05.2017 : NE OLURSA OLSUN BU YAPILMAZ' Bu Aşçı ( mı )!!   29.05.2017 : 2014'un Michelin Yıldızları   29.05.2017 : KIBRIS Jasmine Court Otel KAPATILDI PERSONEL PARASIZ KALDI.   29.05.2017 : Kırmızı Et Sağlıklı mı?   29.05.2017 : Şefler Kastamonu’nun Yöresel Yemekleri ile Buluştu   29.05.2017 : Japonya’da Radikal Kararlar Önce Lokantalarımız Değişecek   29.05.2017 : Ahmet Özdemir'ILGILI CEVAP HERKES YEDİĞİNDEN İKRAM EDER ! USTA ELLER "Altın Kep"İÇİN YARIŞIYOR..

Antalya'da hünerlerini sergileyen aşçılar, birbirinden leziz ve görsel üstünlüğü olan tabakları jürinin beğenisine sunuyor.6 bin aşçının  ALTIN KEP'de en iyisi olmak için yarışıyor..''3. Uluslararası Altın Kep Aşçı Yarışması''na, 12 ülkeden 6 binden fazla aşçı katılıyor.        

    

İlk günkü yarışmalarda YILIN ALTIN SEFI-  1'inci ÖZKAN SEN EKREM SIRIN MURAT BEYAZIT -1'inci ALAADDIN AKINCI HAKKI GÜLMEZ MAHMUT KURU.MUTFAKTA GÜZEL SANATLAR -1'inci SÜLEYMAN FERMANSIZ AZIZ YANARDAG ISA ÇELIK-YILIN ALTIN PASTACISI- 1'inci ERCAN SÜTCÜ SEBAHATTIN ÜNNÜ EMRE MESECI  oldu.ALTIN KEP’de 2 ci gün yarışmalarıyla devam ediyor
    

Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerinden de alıcı ve yatırımcıların ilgi gösterdiği ''Antalya Fuarcılık AŞ (ANFAŞ) Uluslararası Konaklama, Ağırlama, İkram Sektörü Ekipmanları ve Dekorasyon İhtisas Fuarı'' firmaların çeşitli etkinlikleriyle devam ediyor.

  

ANFAŞ ile Türkiye Aşçılar Federasyonu'nun düzenlediği fuar kapsamında bu yıl ANFAŞ ve Türkiye Aşçılar Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen ''3. Uluslararası Altın Kep Aşçı Yarışması''nda Türkiye'nin yanı sıra 12 ülkeden gelen aşçılar  hünerlerini sergiliyor.        

 

Aşçıların birbirinden ilginç buzdan heykelleri ile çikolata ve şekerleme malzemelerinden yaptıkları çeşitli eserler fuara katılan yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Yarışmada, Modern Türk Mutfağı, Genç Aşçılar, Yılın Altın Pastacısı, Mutfakta Güzel Sanatlar, Ekmekçilik, Yılın Altın Şefi, Turizm Otelcilik Okulları, Modern Türk Mutfağı, Üniversiteler, Mini Soğuk Büfe ve Makarna yarışmaları yapılacak.

 

Yalnızca profesyonellere yönelik düzenlenen Uluslararası Altın Kep Aşçı Yarışması, Türkiye Aşçılar Federasyonu üyesi 16 dernek şeflerinin katılımıyla gerçekleştiriliyor. Yarışmaya, Türkiye'nin en ünlü otellerin aşçıları da katılıyor. Yarışmada dereceye giren aşçılara para ve çeşitli ödüller verilecek.       

 

Yarışma sonuçları 21 Ocakta düzenlenecek törenle açıklanacak ve kazananlara ödülleri verilecek.

 
      Bu içeriği paylaşSitemizdeki haberlere yorum yapabilmeniz için üyemiz olmanız gerekmektedir.

Üyemiz değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.


ALAÇATI OT FESTİVALİ 10 NİSAN 2014 de BAŞLAYACAK
NE OLURSA OLSUN BU YAPILMAZ' Bu Aşçı ( mı )!!
2014'un Michelin Yıldızları
KIBRIS Jasmine Court Otel KAPATILDI PERSONEL PARASIZ KALDI.
Kırmızı Et Sağlıklı mı?
Şefler Kastamonu’nun Yöresel Yemekleri ile Buluştu
Japonya’da Radikal Kararlar Önce Lokantalarımız Değişecek
Ahmet Özdemir'ILGILI CEVAP HERKES YEDİĞİNDEN İKRAM EDER !


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum