Ana Sayfa » Aşçı Gündem » BOYŞEP Türk İnsanımızın Günü 18 MART ŞEHİTLERİ GÜNÜ

BOYŞEP Türk İnsanımızın Günü 18 MART ŞEHİTLERİ GÜNÜ

BOYŞEP Türk İnsanımızın Günü 18 MART ŞEHİTLERİ GÜNÜ

98 yıllık gurur. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi nin 98. yıl dönümü dolayısıyla Türk insanımızın dönüm noktalarından biri olan ÇANAKKALE ZAFERİNİN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ Adına BOLU YENİÇAĞ ŞEFLER PLATFORMU muz olarak şehitlerimizi bütün kalbimizle anıyor ruhları şad olsun diyoruz.

Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir. Çanakkale Boğazı nı savaş gemileriyle zorlayarak aşma, böylece İstanbul a kavuşma isteği Avrupa büyük devletlerinin öteden beri özlemidir.“Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebeleri’ni kazandıran bu yüksek ruhtur.”

ŞEFLER PLATFORMU’nun MESLEKTAŞIMIZ  MURAT DADAK’a VEFA GECESİ 20 Mart 2013 günü yapılacak olmasını BOLU YENİÇAĞ ŞEFLER PLATFORMU muz olarak yakınen takip ediyoruz.Yıllarca aşçılık mesleğinde bulunan biz aşçılarımız adına ŞEFLER PLATFORMUNUN organizasyonu aşçılık meslek tarihine çok önemli gün olarak yer alacaktır.

ŞEFLER PALTFORMUNUN organize ettiği bu geceye emeği geçenlere gönülden tebrik ediyor,bundan sonrada buna benzer gecelerin devamı geleceği inancımız içinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla
BOLU YENİÇAĞ ŞEFLER PLATFORMU YÖNETİM KURULU