Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Jamie Oliver in TÜRKİYE EKİBİNE AŞÇILAR ARIYOR

Jamie Oliver in TÜRKİYE EKİBİNE AŞÇILAR ARIYOR

Jamie Oliver in TÜRKİYE EKİBİNE AŞÇILAR ARIYOR

Jamie Oliver ve İtalyan üstadı Gennaro Contaldo’ın kurduğu Jamie’s Italian, lezzetli ve ulaşılabilir yemekleri, samimi hizmeti sayesinde dünyanın her yerinde büyük beğeni topluyor

Jamie Oliver,  grubun Türkiye’deki ilk restoranı, aileye katmak üzere yeni çalışanlar arıyor. Yılın üçüncü çeyreğinde Zorlu Center’da açılacak Jamie’s Italian İstanbul, ekibe katılarak iyi yemek dünyasında yer almak isteyen tutkulu kişileri arıyor. Şefler, müdürler, ayrıca karşılama elemanları için adaylarla görüşmeler sürüyor. Güçlü bir aile kültürüne sahip Jamie’s Italian, gerçekten hevesli, işini tutkuyla yapan kişileri arıyor.  Ekibe yeni katılacak olanlar özel eğitim alacak. Öğrenmek, gelişmek ve yeni beceriler edinmek için harika fırsatlar sunan Jamie’s Italian ayrıca Türkiye’de ve uluslararası platformda kariyer geliştirmek için potansiyel de sunuyor.

Jamie Oliver, “Yöneticiler ve şefler; çok hevesli ve öğrenmeye istekliyseniz o zaman bu heyecan verici projemizde yer almanızı çok isteriz.” diye konuştu.  Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer’in kurucu ve CEO’su olduğu İtalyan Lezzetleri A.Ş. ile gerçekleşen ortaklık sonucunda, 2013 ’ün üçüncü çeyreğinde açılacak Zorlu Center’da yer alacak olan restoranın ekibi için başvurular http://www.jamieoliver.com/italian/turkey/home  internet adresinden yapılabiliyor.  Dinamik ortamı, lezzetli ve uygun maliyetli İtalyan mutfağı ile hergün yüzlerce misafiri ağırlamak üzere hazırlanan Jamie’s Italian özenle hizmet veren bir aile dostu restoran olarak İstanbul’da da şimdiden büyük ilgi görüyor.

DETAYLI BİLGİ ve Jamie Oliver in TAKIM MUTFAK BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ TIKLAYINIZ

 

EXECUTİVECHEF

Jamie, İtalyan yemeklerine olan sevgisini, tutkusunu ve gerçek takdirini mükemmel bir şekilde çok yönlü menümüze katar. Taze, otantik ve yaratıcı – uygun fiyata iyi kalitededir.Aile kültürümüz – Jamie s Italian sizindir,  öğrenme, büyüme ve gelişme fırsatınızdır – içerisinde mutlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu korumak amacıyla ekiple çalışmak. Bunu bizimle benimseyin!

Sorumluluklar:

Yemek kalitesini her zaman birinci sınıf standartlarda sürdürme amacıyla, tüm yemeklerin spec e göre sunulmasını sağlamak için detaylara büyük itina göstermek.Yemek kalitesinin birinci sınıf olduğundan emin olmak için Aşçı Yardımcısı (Sous Chef) ve Junior Aşçı Yardımcısını (Junior Sous Chef) teşvik etmek ve onlarla birlikte çalışmak.Birinci sınıf yemek kalitesinin en yüksek gıda güvenliği ile sunulmasını sağlamak için Genel Müdür ile birlikte çalışmak. Ekibi güçlendirmek, potansiyeli ortaya çıkarmak ve başarı yaratmak için ekibi geliştirmek, eğitmek ve ona rehberlik etmek.

Aşçı Yardımcıları ve Junior Aşçı Yardımcıları ile çalışmak, haftalık envanter alımının tamamen yapılmasını, sayım için kurulu bir sistem olmasını ve ilgili bilgilerin kaydedilmesini sağlamaktan sorumlu olmak.Kıdemli mutfak ekibini motive etmek ve SMM (GP) nin istikrarlı bir şekilde başarılması için yönlendirmek ve Genel Müdüre doğru yemek SMM (GP) sini raporlamak.Üretilen her özel yemeğin, konseptimize – basit, sade, mevsimsel ve İtalyan – uygun olmasını sağlamaktan sorumlu olmak.Gece temizliği dahil temizlik standartlarımızın sürekli mükemmel olmasını sağlamak için tam sorumlu olmak.Hepsinden önemlisi, eğlenmek, esin kaynağı olmak ve tutkunuzu yaymak!

Aşçı Yardımcısı
Jamie, İtalyan yemeklerine olan sevgisini, tutkusunu ve gerçek takdirini mükemmel bir şekilde çok yönlü menümüze katar. Taze, otantik ve yaratıcı – uygun fiyata iyi kalitededir.Baş Aşçıyı desteklemek ve aile kültürümüz – Jamie s Italian sizindir,  öğrenme, büyüme ve gelişme fırsatınızdır – içerisinde mutlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu korumak amacıyla ekiple çalışmak. Bunu bizimle benimseyin!

Sorumluluklar:

Yemek kalitesini her zaman birinci sınıf standartlarda sürdürme amacıyla, tüm yemeklerin spec e göre sunulmasını sağlamak için detaylara büyük itina göstermek.Mutfağın etkin bir şekilde işletilmesi ve birinci sınıf standart ve karlılığın uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için Baş Aşçıyı desteklemek ve tüm sorumluluğu üstlenmek.Tüm yeni çalışanların sürekli ve yapılandırılmış eğitimini ve devam eden eğitim ve gelişimini sağlamak, izlemek ve teşvik etmek.Baş Aşçı ve Junior Aşçı Yardımcıları ile çalışmak, haftalık envanter alımının tamamlanıp izlenmesini sağlamaktan sorumlu olmak.

Kıdemli mutfak ekibini motive etmede Baş Aşçıyı desteklemek ve SMM (GP) nin istikrarlı bir şekilde başarılması için yönlendirmek  ve Genel Müdüre doğru yemek SMM (GP) sini raporlamak.Üretilen her özel yemeğin, konseptimize (basit, sade, mevsimsel ve en önemlisi tamamen İtalyan) uygun olmasını sağlamaktan sorumlu olmak.Gece temizliği dahil temizlik standartlarımızın sürekli mükemmel olmasını sağlamak için tam sorumlu olmak.Ekibin eğitimini koordine etmek ve sağlamak, ekibi güçlendirmek ve geliştirmek.Hepsinden önemlisi, eğlenmek ve tutkunuzu yaymak!

 

Junior Aşçı Yardımcısı

Jamie s Italian da Junior Şef Yardımcısı olarak, güçlü bir sağ kol olmalısınız: gerektiğinde ve en önemli anda yönlendirmekten mutlu, pişirmeye bayılan, motive olmuş bir aşçı.Jamie, İtalyan yemeklerine olan sevgisini, tutkusunu ve gerçek takdirini mükemmel bir şekilde çok yönlü menümüze katar. Taze, otantik ve yaratıcı – uygun fiyata iyi kalitededir.Hevesliyseniz, pişirdiğiniz yemekten gurur duyuyorsanız ve yüksek kapasite konusunda deneyiminiz varsa, bu harika bir başlangıç. Hem mutfak, hem de karşılama çalışanları için iyi bir iletişimci ve rol model olmalısınız.

Zorlayıcı, tatmin edici bir görev arıyorsanız ve ilgili deneyime sahipseniz, ayrıca hevesliyseniz  sizden haber bekliyoruz.  Şu anda kategorideki en meşgul mutfaklardan birinde yetenek ve deneyimlerini test etmek isteyen bir Baş Aşçı olabilirsiniz.Bize Junior Aşçı Yardımcısı seviyesinde katılırsanız, inisiyatif sahibi aşçılara, pek çok terfi fırsatı bulunuyor.  Siz geliştikçe ve şirketimiz büyüdükçe, Jamie s Italian ın olumlu ve ekip odaklı ortamında ödüllendirilecek ve eğitileceksiniz.