Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Aşçıhaber.com İYİ HAFTALAR DİLİYORUZ

Aşçıhaber.com İYİ HAFTALAR DİLİYORUZ

Aşçıhaber.com İYİ HAFTALAR DİLİYORUZ

2013 senesinin son günlerini yaşıyoruz.Koskaca bir yıl artık bir kaç gün sonra bitecek yeni umutlarla yeni bir yıl başlangıcı 2014 yılı başlayacak.2014 yılının insanlık adına turizm camiası adına aşçı meslektaşlarımız adına en güzel yıl olmasını ve her şeyin hayal ettiğimiz bır yıl olmasını diliyoruz.

Türkiyemiz konumu gereği dünyanın en güzel coğrafyasında bulunmakta.Binlerce yıl tarihi ile dünyanın kültür ve soylu bir nesilin devamıyız.Fakat müsluman ülkelerin ve Türkiyemizin üzerinde on yılardır talihsizlik veya çekişme eksik olmuyor.

Biz yüzyıllarca dünyaya  hükmetmiş bir toplumun insanları olarak gelişmiş ülkelerdeki gibi güzel olanları  yada olumsuz şeyi bir türlü tadıyla yaşayamayan bir toplum olarak nam salmışız.

Türk turizminin 30 yıl önceki hali ile şimdiki halinin arasında ne kadar büyük fark varsa 30 yıl önce sürdürelen politika veya kişilik kavgasının hiç bir farkkı  yok ne yi paylaşamıyoruz yada neyi hedefliyoruz ve bu uğurda bu kadar hırçın yıkıp geçiyoruz.

Başarılı olanı takdir edemiyoruz ve onu hakkettiği mukafatı veremiyoruz.

Olumsuzluk olduğunda onu doğru bir şekilde adil olarak üzerine gidemiyoruz.Suçlu olan ile suçsuz arasında hiç bir fark yok çünkü her kezin üzerinde giydiği elbisenin altında yırtık paçavra iç çamaşır dolu .

Biz aşçıhaber olarak Türkiyemizin şu anki ruşvet ve politika çekişmelerine kayıtsız kalmamız imkansız.Çünkü yaşantımızın bir parçası olan devlet içinde huzur ve ülke içindeki huzur her zaman ürkek bir sektör olan Turizmmi etkiliyor.

Tek arzu ettiğimiz olay meslektaşlarımızın geleceğe büyük ümitlerle bakıp daha güzel günler yaşaması ümidi içindeyiz.

SEVGİYLE KALIN ,YÜREĞİNİZDEN SEVGİ EKSİK OLMASIN
İYİ HAFTALAR DİLİYORUZ.

Aşçıhaber.com