Ana Sayfa » Aşçı Gündem » AŞPAFED Güveniniz İçin Teşekkür Ederiz.

AŞPAFED Güveniniz İçin Teşekkür Ederiz.

AŞPAFED Güveniniz İçin Teşekkür Ederiz.
 
24,25 Ocak 2014Tarihlerinde Aşpafed e bağlı Bekad Derneği 2. Ulusal ve Yöresel Yemek yarışmasına bildiğiniz üzere gereçekleştirecek.Yarışma başvuruları ise
www.aspafed.org.tr adresinden online olarak kabul edilmektedir. Her ne kadar başvuruları kabul etmeye başlayalı10 gün gibi bir zaman olsada yarışmanın canlı performans tarafında yer alan tüm kategoriler tamamen doldu, boş yerimiz şu an sadece Yılın en iyi üniversitesi yarışmasında kaldı.Üniversiteler ekibini oluşturup yarışmaya başvurabilirler. En iyi üniversitesi ekip yarışması yani yılın en iyi üniversitesine katılımlarınız bizleri onure edecektir.

Yarışmaya henüz 1 ay kalmasına rağmen bu denli yoğun başvuru aşpafed yönetim kurulunu fazlasıyla memnun etmiştir. Kuruluşumuzdan bu güne, ortaya koyduğumuz ciddiyet, adalet anlayışı ve bununla beraber tarafsız yarışma ortaya koymak adına gözlemci öğretmen kontrolleri ne kadar doğru yolda olduğumuzuda göstermektedir.

Tüm yarışmalarımızda yarışmacı ve öğretmenlerimizi konaklamalarına dernekler ve fedeasyon olarak karşıladık, daha fazlasını yapabilemek adına sürekli beyin jimnastiğide ayrıca yapıyoruz. Bizlere karşı olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni değil, daha fazlasını yapmak için gayretli olacağız.
 
Sevgi ve Saygılarımzla
 
Aşpafed Yönetim Kurulu