Ana Sayfa » Aşçı Gündem » ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI İÇİN İşverenlere SON UYARI. !

ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI İÇİN İşverenlere SON UYARI. !

ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI İÇİN İşverenlere SON UYARI. !

Çalışan sayısı 50 kişinin altında olan tehlikeli ve çok tehlikeli işyerlerinin, iş sağlığı ve güvenliği yükümlülükleri 01.01.2014 tarihinde başlayacak.

Anka Ortak Sağlık ve Güvenlik A.Ş, ( www.ankaosgb.com  ) işverenleri  idari para cezalarıyla  karşılaşmamaları için  işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli sözleşmelerini acilen yapmaları gerektiği hususunda uyardı .

Anka Ortak Sağlık ve Güvenlik A.Ş.(  www.ankaosgb.com  ) nin  işverenlere tavsiyesi, bu sözleşmeleri  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ortak sağlık ve güvenlik birimleriyle yapmalarıdır. Çünkü hizmet alınacak personelin özlük haklarının  tamamı osgb tarafından karşılanacak ve hizmetle ilgili kesilecek fatura gider olarak gösterilecektir.

İşverenler,  iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini;  güvenli ve sağlıklı iş ortamı sağlayan, verimliliği arttıran,  personelin  motivasyonunu  yükselten  ve işvereni koruyan tedbirler olarak değerlendirmelidir.

Anka Ortak Sağlık ve Güvenlik A.Ş. ( www.ankaosgb.com  )  deneyimli kadrosuyla her zaman işverenlerin, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde çözüm ortağı olmuş ve olmaya  devam edecek.

Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz adres:

Anka Ortak Sağlık ve Güvenlik A.Ş.

Eğitim Mah. Ahsen Sok. Sadıkoğlu İş Merkezi 4
No:14 Kat :3 Daire. 40 Kadıköy / İSTANBUL

Tel: 0 216 378 79 77
Faks:0 216 378 79 76

[email protected]

http://www.ankaosgb.com