Ana Sayfa » Aşçı Gündem » AŞPAFED Yeni yıl Kutlama Mesajı

AŞPAFED Yeni yıl Kutlama Mesajı

AŞPAFED Yeni yıl Kutlama Mesajı

Çok Değerli Aşçılık Camiası, Gastronomi Gönüllüleri, Öğrenci Aşçı Arkadaşlar ve Sektöre Aşçı Adayı Yetiştirmek İçin Gecesini Gündüzüne Katan Çok Kıymetli ÖğretmenlerimizKuruluşumuzdan bu güne dek görev olarak sektörün gelişmesine yardımcı olmak her zaman Aşpafed ailesinin en önemli önceliği oldu.

Bunun bilincinde olarak, birlikte nefes aldığımız2013 yılı süre zarfında, sizlere; en iyiyi, en doğruyu ve en güzelini vermeye çalıştık. Sizinle yorulup, yine sizin tatlı bakışlarınızla dinlendik, çok güzel işbirlikleri yaptık.

Her insanın bir değer olduğu inancı içinde yeteneklerinizi ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik. Aşpafed için bireylerin gizli kalan yetenekleri toplum için ziyan ve israftır. Esas olan, bireyin kabiliyetine göre yön verip, üretkenliğini sağlamaktır. Bu inançla eğer, hayatınıza bir pencere açıp, temelinize birkaç damla su, ufkunuza bir tutam ışık olduysak, ne mutlu bize…

Büyük işlerin, önemli girişimlerin, ancak ortak çalışma ile sağlanacağı görüşündeyiz.Zafer, “ zafer bizimdir “ diyebilenin;Başarı, “ başarıya ulaşacağım “ diye başlayanın ve “ başardım “ diyebilendir.2014’ün yeni rüyalarımızı gerçekleştirerek parlak başarılara imza atacağımız, sorunlara rağmen gelişme imkanlarını değerlendirebileceğimiz bir yıl olacağına kesinlikle inanıyoruz.
 
Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..