Ana Sayfa » Aşçı Gündem » İşverenler Dikkat !!! Denetimler Başlıyor

İşverenler Dikkat !!! Denetimler Başlıyor

İşverenler Dikkat !!! Denetimler Başlıyor

01.01.2014 Tarihinde çalışan sayısı 50 kişinin altında olan tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüğü başladı.

01.01.2014 TARİHİNDE ÇALIŞAN SAYISI 50 KİŞİNİN ALTINDA OLAN TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞYERLERİNİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ BAŞLADI.

BU SEBEPLE İŞ TEFTİŞ KURULU DENETÇLERİ İLLERDE İŞVERENLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPIYOR.İSTANBUL ‘DA 16.01.2014 TARİHİNDE İŞ TEFTİŞ KURULU TARAFINDAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINDAN SONRA İLLERDE GENEL DENETİMLERİN BAŞLAYACAGINDAN DOLAYI ANKA OSGB A.Ş. ( WWW.ANKAOSGB.COM ) İŞVERENLERİ CEZALARLA KARŞILAŞMAMALARI İÇİN UYARDI.

ANKA OSGB A.Ş. ( WWW.ANKAOSGB.COM ),İŞVERENLERİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN HİZMET SUNUCULARIYLA  ACİLEN SÖZLEŞME YAPIP,HİZMETLERİ BAŞLATMASI GEREKTİĞİNİ BELİRTTİ.ANKA OSGB AŞ. ( WWW.ANKAOSGB.COM ) ,İŞYERLERİNİN İŞYERİ HEKİMİ ,İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE DİGER SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ ALMA YÜKÜMLÜLÜKLERİ OLDUGUNU VE BU HİZMETLERDEN HERHANGİ BİRİNİ YERİNE GETİRMEYEN  İŞVERENE CEZA UYGULANACAGI AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ ANKA OSGB A.Ş.  ( WWW.ANKAOSGB.COM )DENEYİMLİ KADROSUYLA  İŞVERENLERİN HER ZAMAN YANINDA VE HİZMETİNDEDİR.

ÖNLEMEK ÖDEMEKTEN UCUZDUR. KAZASIZ GÜNLER DİLERİZ.

TÜM SORULARINIZ İÇİN ANKA OSGB AŞ.  WWW.ANKAOSGB.COM

TEL:    0 216 378 79 77

FAKS: 0 216 378 79 76