Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Aşçıhaber İYİ HAFTALAR TÜRKİYE

Aşçıhaber İYİ HAFTALAR TÜRKİYE

Aşçıhaber İYİ HAFTALAR TÜRKİYE

Türk Aşçılığı Antalya Altın Kep Aşçılar Yarışmaları ile Çok Yoğun Bir Hafta Geçirdi.Antalya da düzenlenen “VI. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması” Gala yemeği ile sona erdi.Aylardır büyük ilgiyle beklenen ve Antalya da düzenlenen “VI. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması” Büyük çekişme içinde sona erdi.

2014, Balıkesir 2.Ulusal ve Yöresel Yemek yarışması Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu  üyesi Bekad tarafından 24-25 Ocak tarihlerinde Balıkesir Burhaniye Belediyesi Ahmet Akın Kültür Merkezinde aşçılarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Türkiyemiz YAZ sezonunu yavaş yavaş giriyor.. Yazlıklar mart ayı itibariyle mutfak kadrolarını doldurmaya başlayacak.Binlerce  işsiz otellerin insan kaynakları yada şefleri ile görüşmelere  başladı .

Türk Turizminin en büyük sorunlarından biri  olan yazlıkta çalışan aşçılarımızın sezonluk çalışıp sigortasız yada kötü koşullarda istihdam etmesi büyük sıkıntı olarak görmekteyiz.

YEDİ AYLIK MEVSİMLİK İŞÇİ Mİ OLUR ? HABERİMİZLE YAZLIKLARDA ÇALIŞAN BİNLERCE ARKADAŞLARIMIZI İLGİLENDİREN SEZONLUK ÇALIŞTIRMA SORNUNA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNULUYOR. Yılbaşından sonra pek çok tesis kapandı, bunlar nisan ayında açılacaklar. Bunların hepsi işçilerini çıkaracak. İnsanlar sürdürülebilir para almak istiyor. Bu çalışanlarımıza mevsimlik işçi muamelesi yapamazsın. 7 aylık mevsimlik işçi mi olur ?

Bu haftadan itibaren Türk Aşçıların En Önemli Konusu Bu Olacak

HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ TIKLAYINIZ

 

BİZ YİNE SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ..

Geçen Hafta Sizlerin Beğenisine Sunduğumuz Haberlerimizi Günün Her Saatinde Sizlerin Beğesine Sunduk.

Email adreslerimize gelen onlarca mesajlarınızda çalışmalarımıza destek ve tebriklerinize en içten teşekkürlerimizi belirtiyor ve bu mesajlarınızla dahada büyüyerek haberlerimizi sizlerin beğenisine sunarak devam ediyoruz.

 

Biz Size SÖZ Verdiğimiz Gibi KEYFİMİZE Göre Değil

İŞİMİZE göre değil , YANLI ve TARAF Haber Değil

HERKEZE SÖZ HAKKI VEREN Haberlerimizle

Sadece HABER ve HER ŞEYDEN HABERİNİZ OLSUN DİYE

 7-24 Aralıksız Haber Yapmaya Devam Ediyoruz.

Bütün meslektaşlarımıza ve Turizm Çalışanlarına Başarılı ve Bol Kazançlı Bir Hafta ile Sağlık Sihhatler Diliyoruz.

Aşçıhaber Olarak Bütün Meslektaşlarımıza Yeni Bir Haftanın Başında Hayırlı İşler Dileriz.

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

AŞÇIHABER.COM