Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Aşçına Dayak Yedirmeyeceksin Usta!

Aşçına Dayak Yedirmeyeceksin Usta!

Haber servisimize onlarca haber içinde bazen bizi üzen,bazen sevindiren haberler gelir.Bazi haberler tanıtım,bazı haberler Aşçılarımızın yaptığı özel çalışmalar,devamlıda federasyonların ve derneklerin organizasyonları ile ilgili gelir.

Ama dün TUNCAY GEDİK ustamızdan gelen hakkimi isterken dayak yedim çaresizliği haykırışına çok üzüldük.Bizden bu DAYAĞI haber yapmamızı istiyor ve meslektaşlarım bilsin onlarda bu yaşadıklarımı yaşamasın sözleri bizi çok etkiledi.

Tuncay ustamizin bir ailesi var bakmakla yükümlü çocukları var peki çalıştığı günlerin emeğinin hakkını dayak yiyerek mi alacak SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ.!!

TBMM Asci Gondermeye calismasi Yapilirken AsciNA DAYAK Yedirmeyeceksin USTA. (2)

Geçen hafta içinde İSPAD ve ŞEFLER PLATFORMU olarak bir organizasyon yapildi ve bu organizasyonda AŞÇILARIMIZDAN çok önemli açıklamalar yapıldı ve Pek çok kesimden ve Aşçılar tarafından çok olumlu bulundu .

Peki bu çalışmalarda desteği almadan önce TUNCAY GEDİK ustamizin başına gelen onlarca aşçımıza geldiğini biliyormuyuz bunun için ne yaptık.

Yazlık yerler başta olmak üzere şehir eşkıyaları yönetici ve patron olarak çalıştığımız işletmelerde karşımıza çıktığında arkamızda kim var .AŞÇILARIMIZ YEDİĞİ DAYAKLAMI KALİYOR.
Aşçıhaber olarak her Aşçımızın hakkını korumak adına tarafsızca yaptığımı haberlerimizin dışında bizim bilmediğimiz kaç kişi ALLAHA HAVELE EDİYOR bu sehir eşkiyalarını!!

Türk futbolcusu yabancı futbolcu kontratları karşısında neler çektiğini biz aşçılarda çekiyor,Yabancı aşçı kontrat içinde çalışıyor bizim aşçı hakkini almak ,çin uğraşırken DAYAK YİYOR.
Tabiki futbolcu aşçı arasında arada fark var futbolcu aldığı para ile 10 yıl yaşar ama aşçı alacağı garanti olmayan para için 1 hafta tok gezer sonra tekrar ek kapısına koşar.

TBMM AŞÇI GÖNDERMEYE ÇALIŞMASI YAPILIRKEN BU DAYAKLARI YEDİRMEYECEKSİN.!! USTA.
Federasyonlarımız ve Derneklerimiz ilk önce yapması gereken şeyin ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz , AŞÇISINA SAHİP ÇIKACAK ONA DESTEK VERECEK VE NE OLURSA OLSUN ARKASINDA OLACAK DAYAK YEDİRMEYECEK ,Peki bunu yapıyorlarmı koskaca HAYIR.

Ascihaber ve Meslektaslari olarak arkadasimiza yapilan saldirinin takipcisi olacagiz hakkini isteyen asci dayak yedi   (1)

Tuncay Gedik’Hakkim Olan Parami İstedim Dayak Yedim.!! Hakkini Arayan Bolulu Aşçıya Dayak Attılar.Bolulu Aşçı istifa ettiği işyerinden Çalıtığı günlerin hakkini isteyince dayak ve darpla karşılaştı, Çalıştığı işyerinden İstifa ettikten sonra parasini isteyen AŞÇI TUNCAY GEDİK’E İşletme sahibi ve genel müdüründen çalıştığı günler yerine dayak yedi.

Ascihaber ve Meslektaslari olarak arkadasimiza yapilan saldirinin takipcisi olacagiz hakkini isteyen asci dayak yedi   (2)