Ana Sayfa » Aşçı Gündem » ÜMİT YÜKSEL’Radisson Blu Bosphorus Hotel’de 2015’e Keyifli Başlangıç

ÜMİT YÜKSEL’Radisson Blu Bosphorus Hotel’de 2015’e Keyifli Başlangıç

Ortaköy’de bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel, usta şeflerin elinden çıkan özel tatlarıyla ve canlı Dj performansıyla unutulmaz bir yılbaşı vadediyor. Ayrıca Radisson Blu Bosphorus Hotel’de girecek bir çift Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla’da muhteşem bir hafta sonu tatili kazanmaya şans kazanacak.

İstanbul’un Boğaz’a hakim semti Ortaköy’de bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel; usta şeflerin elinden çıkan özel tatlarıyla, geceyi renklendirecek yeni yıl şarkılarıyla,canlı DJ performansıyla 31 Aralık akşamı, konuklarına unutulmaz bir yılbaşı vadediyor.

uMiT YuKSELRadisson Blu Bosphorus Hotelde 2015e Keyifli Baslangic ascihaber com

Radisson Blu Bosphorus Hotel, yeni yılı Boğaz’ın kalbinde karşılamak isteyenler için StarBoard Restaurant’ta yılbaşına özel leziz bir mönü sunuyor. Muhammara ile marine edilmiş kiraz domatesler; pesto soslu mini mozzarella peyniri, avokado salatası ve haydariden oluşan Akdeniz Mozaiği; deniz mahsullü prinç makarnası; şampanya sorbesi; kuru yaşlandırılmış daha antrikot; dijon hardal sosu ile sunulan soğanlı küp patatesler, buharda sebze; özel yılbaşı pastası ve sınırsız içkiden oluşan yılbaşı özel mönüsü kişi başı 295 tl..

Ayrıca Radisson Blu Bosphorus Hotel, yeni yılda kendilerini seçen konuklarından kurayla belirlenecek bir çifte Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla’da muhteşem bir hafta sonu tatili armağan ediyor.