Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Ottoman Hotel Park’a Büyük Onur

Ottoman Hotel Park’a Büyük Onur

Ottoman Hotel Park, ‘Avrupa Kıtası’ kategorisinde “En İyi Lüks Tarihi Otel” Seçildi
Ottoman Hotel Park, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “World Luxury Hotel Awards” 2014’te En İyi Lüks Tarihi Otel unvanını kazandı.

Hizmet kalitesindeki mükemmellikleri kapsamında dünyanın en iyi lüks otellerinin değerlendirildiği, kusursuz hizmet standartlarını yakalayan otellere ekstra kredibilite sağlayan ve dünya çapında farkındalıklarını artıran, alanındaki en önemli uluslararası organizasyonlardan biri olan “World Luxury Hotel Awards”, Avrupa Kıtası En İyi Lüks Tarihi Otel kategorisinde Ottoman Hotel Park’ı ödüllendirdi.

otomon otel ascihaber

2014 yılı “World Luxury Hotel Awards” ödülleri için, 150’ye yakın ülkenin otelleri aday gösterilmişti. Seyahat acenteleri, tur operatörleri gibi uluslararası turizm profesyonellerinin ve otelde konaklayan misafirlerinin bir yıl süren oylamalarına dayanarak yapılan değerlendirme sonucunda Ottoman Hotel Park, Avrupa Kıtası kategorisinde 2014 yılının ‘En İyi Lüks Tarihi Oteli’ ödülüne layık görüldü.

Ottoman Hotel Parka buyuk onur

6 Aralık’ta gerçekleşen ödül galası Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde bulunan The Bay Hotel’de gerçekleşti. Törende, Ottoman Hotels Genel Müdürü Serdar Balta’ya ödülünü, World Luxury Hotel Awards Müdürü Marinique de Wet tarafından verildi.

Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Ottoman Hotel Parka buyuk onur ascihaber

Ottoman Hotels Grubu’nun diğer oteli olan, Ottoman Hotel Imperial 2012 yılında “World Luxury Hotel Awards” dünya çapında En İyi Lüks Tarihi Otel Ödülü’nü kazanmıştı. Sahip olduğu ödüle bir yenisini daha ekleyen Ottoman Hotels Grubu, iki yılda her iki otelinin de dünyanın sayılı prestijli ödüllerini Türkiye’ye kazandırmış oldu.