Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Michelin YILDIZLI ŞEF Four Seasons Hotel Bosphorus AQUA Restaurant’da

Michelin YILDIZLI ŞEF Four Seasons Hotel Bosphorus AQUA Restaurant’da

Four Seasons Hotel Bosphorus, 2 Michelin yıldızlı İtalyan Şef Davide Bisetto’yu Aqua Restorant’ta ağırlıyor.Four Seasons Hotel Bosphorus, Aqua Restoran’da 23-28 Şubat 2015 tarihleri arasında, Venedik’de Cipriani Hotel’in Michelin yıldızına sahip İtalyan Şefi Davide Bisetto’yu konuk şef olarak ağırlayacak.

Four Seasons Bosphorus’un restoranı Aqua’da 23-28 Şubat tarihleri arasında akşam yemeklerini yapacak olan Bisetto’nun, Aqua’ya özel olarak hazırladığı menüde çorba, risotto ve makarna çeşitlerinden oluşan seçeneklerin yanında balık ve et yemekleri ve tatlı da yer alıyor.

Başarılı şefleri misafirleri ile buluşturmayı amaçlayan Four Seasons Hotel Bosphorus, 23-28 Şubat 2015 tarihleri arasında 2 Michelin yıldızlı İtalyan Şef Davide Bisetto’yu Aqua Restaurant’ta konuk şef olarak ağırlıyor

Lezzet dünyasının Oscarı olarak atfedilen ve dünyada sayılı mekân ve kişilerin layık görüldüğü Michelin yıldızına sahip İtalyan Şef Davide Bisetto, Boğaz’ın buluşma noktası Aqua’nın misafirlerine özel olarak İstanbul’a geliyor. Aşk şehri Venedik’in simge otellerinden biri olan Cipriani Hotel’in şefi Davide Bisetto, sahip olduğu 2 Michelin yıldızıyla dikkat çeken şefler arasında yer alıyor.