Ana Sayfa » Aşçı Gündem » İstanbul Marriott Hotel Şişli Dopdolu Bir Yeni Yıl

İstanbul Marriott Hotel Şişli Dopdolu Bir Yeni Yıl

Aralık ayı boyunca yılbaşına özel birbirinden keyifli etkinliklerle misafirlerine dopdolu bir yeni yıl programı hazırladı.

31 Aralık gecesi Balo Salonu’nda Harbiye Açıkhava’da kapalı gişe işlere imza atan Onka Creative Media Grup ve Okan Karacan yönetiminde ışık şovları, muhteşem gösteriler ve yeni yıla özel nefis lezzetler içeren çok keyifli bir yılbaşı partisi gerçekleşecek. Onun dışında hem Thanksgiving (Şükran Günü) yemeği kapsamında otelin konsept restoranı The Dish Room’da servis edilebilecek, hem de 31 Aralık gününe kadar sipariş edilebilecek, yaban mersini sosu ve kavrulmuş sebzelerle hazırlanan “Turkey to Go” adında enfes bir hindi menüsü sunuyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli Dopdolu Bir Yeni Yı (5)

Bunların dışında bize göre en anlamlı yeni yıl aktivitesi de lobide açılan Christmas Pop-Up Store’da gerçekleşecek. Şişli bölgesindeki ihtiyaç sahibi otuz çocuğun Marriott’ın ödüllü şefleriyle birlikte hazırladıkları yılbaşı kurabiyeleri Aralık ayı boyunca bu sevimli dükkanda satılacak ve bu kurabiyelerin satışından elde edilecek bütün gelir de bir vakıf aracılığıyla yine dar gelirli ailelerin çocuklarına bağışlanacak.

İstanbul Marriott Hotel Şişli Dopdolu Bir Yeni Yı (3)