Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Salih Bozkurt’Mengen Festivali Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinindir

Salih Bozkurt’Mengen Festivali Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinindir

Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’un 31.Mengen Aşçılık Festivali 6-7 Ağustos’ta yapılacaktır açıklamasına Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Salih Bozkurt Bursada düzenlenmekte olan Gostronomi ve Aşçılık zirvesinde büyük tepki gösterdi.

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Salih Bozkurt Aşçıhaber muhabiri Serap Polat’a yaptığı açıklamada”Mengen Aşçılık Festivalinin sahibi Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğidir”dedi.

Salih Bozkurt'Mengen Festivali Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinindir (2)

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Salih Bozkurt:
Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinin ve Bizlerin sesini Mengen Belediye Başkanı duymazsa hakkımızı yasal yollardan arayacağız.

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği olarak tüzüğümüzün ikinci maddesi bu yasal hakkımız olan her muracata çok uygun ve müsaittir.

Mengen’de 7 den 70’e aşçı olsun yada olmasına tüm sivil toplum örgütlerinede mengende festivali kim yapar diye sorsalar Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği diye parmakla gösterirler.

Ve Mengende kesinlikle Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinin üstüne hiçbir kurum ve kuruluş bu festivale ortak olamaz ve olmayacaktır da.

Bu festivali sadece Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği yapmıştır ve bundan sonrada aşçılık festivalini yapar.

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği olarak Festivali biz yapacağız ve tüm Türkiyedeki sivil toplum örgütlerini Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği olarak davet eder.
Festivaline Katılanlar misafirimizdir katılmayanlarda misafirimizdir.

Salih Bozkurt'Mengen Festivali Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinindir (1)

Salih Bozkurt'Mengen Festivali Mengen Aşçılık ve Turizm Derneğinindir (3)