Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Rudolf, 2016’ya Hazır! Ya Siz?

Rudolf, 2016’ya Hazır! Ya Siz?

Yılbaşı Gecesi Rudolf’u Tercih Edenler, Allen Hulsey’ın Türkçe ve Yabancı Performansıyla Yeni Yılı Coşkuyla Karşılayacak
İstanbul’un en eğlenceli semtlerinden biri olan Karaköy’de hizmet veren Rudolf, birbirinden leziz sunumlarla 2016 yılına hazır. 10 Karaköy, A Morgans Original’in içerisinde konumlanan Rudolf, yılbaşı gecesine özel menüsü ile damakları şenlendirirken, Allen Hulsey performansıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Yılbaşı Gecesi Rudolf’u Tercih Edenle (3)

yıla lezzetli yemeklerle başlangıç yapmak isteyenler Rudolf’ta buluşuyor. Grand Officier Maitre Rotisseur ünvanına sahip ünlü şef Rudolf Van Nunen’in sürpriz yeni yıl menüsü, Allen Hulsey’in yabancı ve nostalji Türkçe pop şarkılardan oluşan güçlü performansıyla canlı müzik eşliğinde konuklarına leziz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Gece boyunca müzik dünyasının sevilen ismi Allen Hulsey ile canlı müzik eşliğinde eğlenceyi doruklarda yaşarken, Rudolf’un yalnızca yılbaşına özel hazırladığı menünün tadını çıkarmak da mümkün.

Yılbaşı Gecesi Rudolf’u Tercih Edenle (1)

10 Karaköy A Morgans Original, 2015’in son akşamını ve 2016’nın ilk sabahını keyifle geçirmek isteyenler için ‘sürpriz paketler’ de bulunuyor. Üç farklı alternatifin sunulduğu sürpriz paketlerde, Rudolf’ta akşam yemeği ve brunch alternatiflerinin yanı sıra seçtiğiniz pakete bağlı olarak farklı odalarda konaklama imkanı sunuluyor.