Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Chef Alexis Atlamazoğlu ‘Brunch Keyfi Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Chef Alexis Atlamazoğlu ‘Brunch Keyfi Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Çocukların Ayrılmak İstemeyeceği Brunch Keyfi Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Conrad İstanbul Bosphorus Manzara Restaurant’ta her pazar canlı müzik eşliğinde boğaz manzaralı brunch keyfi sizleri bekliyor. Oyun dünyasının ünlü ismi Gymboree-Kidstime’ın özel etkinlikleri ise brunch’ı çocuklar için son derece eğlenceli hale getiriyor.

Chef Alexis Atlamazoğlu (2)

Türkiye – 2 Mart 2016 – Conrad İstanbul Bosphorus’ta yer alan Manzara Restaurant, her pazar 12:00-15:00 saatleri arasında eşsiz bir hafta sonu deneyimi sunuyor. Brunch’ta Executive Chef Alexis Atlamazoğlu imzalı dünya mutfaklarından oluşan lezzetlere, canlı piyano müziği eşlik ediyor. Boğaz ve tarihi yarımada manzarası ile büyüleneceğiniz brunchta minik misafirler de unutulmadı.

Oyun dünyasının ünlü ismi Gymboree-Kidstime’ın özel etkinlikleri ve çocuk büfesi ile çocuklarınız eğlenceli saatler geçirecekler. 0-10 yaş arası misafirlerin ücretsiz katılabileceği ve çocuklara harika saatler geçirtecek bu brunch Manzara Restaurant’ta sizleri bekliyor. Conrad İstanbul Bosphorus Manzara Restaurant’ta brunch keyfi, içecekler ve bir kadeh şampanya dahil kişi başı 160TL.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için Conrad İstanbul Bosphorus: (0212) 310 25 25