Ana Sayfa » Aşçı Gündem » Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın’da Toplandı

Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın’da Toplandı

Hayat yaşanılan ve akılda kalan anlardan ibaret… Yaşanılan o güzel anların tekrarı hiçbir zaman mümkün olmuyor. Anın tamamını yaşıyoruz lakin maalesef sadece belli noktaları hatıralarımızda kalıyor. Yaşanılan ve unutulmak istenmeyen güzel anılar ya video kayıtlarında can buluyor ya da küçük fotoğraf karelerinde… Biz de kayda aldığımız Şeflerin Mutfağı programını sizler için bir de fotoğraf karelerinde bir araya toplamak istedik. Ünlü şeflerimizle mutfaklarında birlikte yaptığımız yemek tarifleri ile hatırlanası anıları, fotoğraf karelerinde bu kitapta bir araya getirdik.

Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın'da TOLGAHAN ÖZCAN

Programın her bölümünün videolarını izlerkenki tebessümleriniz kitabı okurken de sizinle olacak. Sizi o yaşanılan anlara misafir ederek şeflerimizin bizi ağırladığı gibi sizleri de mutfaklarında ağırlamış olacak. Ünlü meslektaşlarımla yaşadığım ve benim için unutulmayacak anılardan oluşan, iş ortaklarımızdan biri olan Komili’nin katkılarıyla tamamladığımız, renkli içerikleri tarif ve görsel şölen yaşatan Şeflerin Mutfağı adlı kitap siz değerli okurlar için hazırlanmış oldu.

Programda şeflerimizin bizim için menülerinden özenle seçip yaptıkları yemeklerin tarifleri, sizler için tarif kitaplarınızın arasında vazgeçilmezlerden biri olmaya aday… Sevdiklerinize sunup birlikte yerken güzel anılar biriktireceğiniz günlerinizde sizin de anılarınızda yer almak istiyoruz. Lezzetli yemeklerle süslediğiniz anılar hatıra kesenizden hiç eksik olmasın.

Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın'da Toplandı TOLGAHAN ÖZCAN

TOLGAHAN ÖZCAN Aşçıhaber.com
Eyüp Kemal Şef’imizin 24 TV’de sunmuş olduğu Şeflerin Mutfağı’nın kitabını EKS Mutfak Akademisi’nden Aşçıhaber ekibimizin adına aldım Teşekkürler Eyüp Kemal Sevinç Şef!!!

Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın’da KİTABINI ALMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ TIKLAYINIZ
Mutfağın Yıldız Şefleri Şeflerin Mutfağın'da Toplandı (1)