Ana Sayfa » Aşçı Gündem » AYDIN DEMİR”Yeni yılı Feriye Palace’de Karşılayın

AYDIN DEMİR”Yeni yılı Feriye Palace’de Karşılayın

Özel günlerin vazgeçilmez adresi Feriye Palace, yeni yılı geceye özel hazırladığı seçkin mönüsü ve yılbaşı eğlencesiyle boğazın büyülü atmosferinde karşılıyor.

Eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak Feriye Palace, Executivechef Aydın Demir in lezzetli sunuşları ve eğlence dolu yeni yıl programıyla 2017’ye merhaba diyecek. Misafirlerini yemek öncesi saat 19.00’da düzenleyeceği kokteylle geceye hazırlayan mekânda ikram edilecek şampanya ve özel atıştırmalıklar keyifli bir yılbaşı akşamının ilk adımı olacak. Kokteyl sonrası Feriye Palace’ın harikalar yaratan ödüllü Executive Şef’i Aydın Demir’in misafirler için hazırladığı sürpriz yılbaşı mönüsü sunulacak.

81746

Tadı gece boyunca damağınızda kalacak lezzetlere ev sahipliği yapacak mönüye Feriye’nin zengin şarap kavı eşlik ediyor. Yemeğinize renk katacak canlı müzik performansıyla unutulmaz bir gece yaşayacağınız Feriye Palace’ ta gecenin ilerleyen saatlerinde ise müziğin ritmi yükselecek. DJ performansıyla eğlenceye kaldığı yerden devam edecek mekân, 22.00 itibariyle ise yemek sonrası bar programına katılmak isteyen misafirlerini ağırlayacak.

Birbirinden özel lezzetleri ve eğlenceli yılbaşı programıyla Feriye Palace ‘ta unutulmaz bir geceye hazır olun!