Ana Sayfa » Aşçı Gündem » İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği İftar Yemeğinde Buluştu.

İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği İftar Yemeğinde Buluştu.

2014 Yılında kurulan İYAGAD Derneği geleneksel olarak düzenledikleri ramazan iftar yemeğinde bir araya geldiler.İstanbul Bal Evi anasponsorluğunda ve Flavor Gıda Ltd.Şti Katkıları ile düzenlenen 3.geleneksel iftar yemeğinde İyagad Yöneticileri Üyeleri ve Aileleri bir araya gelerek Ramazanı dua ve mevlid-i şerif ile şehitlerimizi rahmetle anarak iftarlarını açtılar.

Etkinlik hakkındda bilgi aldımız Dernek Başkanı Salih GÜNEY ”Her yıl geleneksel olarak düzenleğimiz iftar yemeğimizde bu yıl biraz değişiklik yaparak yemeklerimizin ifrat olmaması ve yardıma muhtaç insanlara kısa zamanda ulaşması için bu yıl dernek üyelerimizin aileleri ile birlikte hareket ederek hem tam anlamı ile aile olduğumuzu ve ailelerimizinde desteklerini alarak ramazan ayından sonra yapacağımız projelerimizi yaşamak için bir araya geldik.

Bu anlamda tüm üyelerimizin ailelerine ve bu etkinliğimizde ana sponsorluğumuzu üstlen İstanbul Bal Evi Yöneticisi Sayın Ömer Toktaş Beye ve yine katkılarını esirgemeyen Flavor Gıda Ltd.
idi. Yöneticisi Sayın Fatma GEZER hanımefendiye derneğimiz adına teşekkür ederim.”Dedi.Yapılan kısa iştişarelerden sonra keyifli sohbetlerle etkinlik son buldu.

Bizlerde Aşçı Haber ekibi olarak hayırlarını kabulunu cenab-ı allahtan niyaz ederiz.